Czy zdrowie można kupić? Mówi się, że nie, jednakże rozwijający się w błyskawicznym tempie rynek produktów ekologicznych świadczy o czymś innym…

W dzisiejszych czasach istnieje wiele czynników, sprzyjających powstawaniu chorób oraz obniżeniu ogólnego samopoczucia. Do ich najważniejszych przyczyn należy między innymi zła dieta. Szybkie tempo życia oraz wszechobecny konsumpcjonizm przyczyniły się do tego, że ludzie zaczęli przykładać coraz mniejszą wagę do jakości swojego życia, w zamian za to stawiając na ilość – ilość zarobionych pieniędzy, wykonanych projektów, kupionych ubrań czy gadżetów. Zapomniano niestety o zdrowiu, bez którego radość z posiadanych dóbr staje się niczym.

Jak temu zapobiec?

Na szczęście dzięki wzrastającej świadomości Polaków oraz notabene chęci bycia zdrowym, zaczęto zwracać uwagę na poprawę jakości tego aspektu życia. Zdrowa żywność coraz częściej gości na polskich stołach nie tylko na terenach wiejskich, ale również w miastach, gdzie natura została zepchnięta wcześniej na drugi plan. Podobnie dzieje się w przypadku innych produktów ekologicznych, po które sięgamy coraz chętniej.

Ogromną rolę odgrywają tutaj producenci i sprzedawcy artykułów bio, dzięki którym osoby zainteresowane mają nie tylko coraz to większy dostęp, ale również szerszy wybór produktów organicznych.

Gdzie szukać naturalnych i pełnowartościowych produktów?

Jednym ze sklepów oferujących tego rodzaju wyroby są Delikatesy ekologiczne Eko4U. Powstały one z połączenia pasji do natury i promowania zdrowego trybu życia oraz zamiłowania do rozpowszechniania wiedzy o wpływie pełnowartościowych produktów na zdrowie i samopoczucie. Mieszczą się one w Rzeszowie przy Alei Powstańców Warszawy 38/U2, w jednym z bloków na nowym osiedlu Nasz Gaj. Lokal znajduje się bezpośrednio za salonem meblowym Agata Meble, usytuowany jest od strony drogi z parkingiem.

W sklepie znajduje się szeroka gama świeżych produktów, tradycyjnych wędlin oraz mięs, pieczyw, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych, jak również owoców, warzyw, produktów zbożowych, słodyczy, herbat, kaw, przypraw, miodów, cukrów, soków, suplementów diety i kosmetyków. Możliwy jest również zakup artykułów oraz marek produktów trudno dostępnych. Wszystko to w jakości BIO i nie tylko. Ponadto, w ofercie sklepu znajduje się możliwość zakupu gotowych koszy prezentowych lub przygotowania własnych kompozycji z dostępnych produktów, według własnego uznania. Ten praktyczny rodzaj prezentu, który cieszy się niesłabnącą popularnością niewątpliwie sprawi wiele radości obdarowanej osobie.

Dla osób zainteresowanych polecamy uczestnictwo w różnych ciekawych spotkaniach, konsultacjach i prezentacjach dotyczących zdrowego żywienia, które odbywać się będą na terenie sklepu.

Otwarcie już wkrótce!